EsilehtSoodsaltSülearvuti vooluadapter (kasutatud) HP PA-1900-32HT, 90W
Soodsalt
Sülearvuti vooluadapter (kasutatud) HP PA-1900-32HT, 90W
Võrdle
Output: 19V, 4,74A